Arama...

Hizmetler

Serbest Bölgelerde Atık Yönetim Hizmetleri 

BURKASAN’ın Ar-Ge niteliğinde bir proje ile başlattığı serbest bölge içi atık yönetim tesisi yatırımı; özel statüleri gereği atık yönetiminin daha zor olduğu serbest bölgelerde, bölge kullanıcılarına atıklarını atık komisyonlarını beklemelerine ve ihracat işlemleriyle uğraşmalarına gerek kalmaksızın günlük olarak yönetebilme imkanı sundu. 

2010 yılından beri Bursa ve 2015 yılından beri ise Ege Serbest Bölgelerinde faaliyetlerini sürdüren bölge için atık yönetim tesislerimiz, bölge kullanıcılarının atık yönetimiyle ilgili tüm sorunlarına çözüm getiriyor.

 

Bölge İçi Atık Yönetim Çözümlerimiz

  • Atık komisyonlarını ve gümrük işlemlerini beklemeye gerek kalmaksızın bölge kullanıcılarına hızlı, sorunsuz ve günlük atık yönetimi hizmetleri sunuyoruz
  • Personel, makine, araç ve mobil ekipmanlarla (konteynır, forklift, iş makinesi, vb.) 7/24 atık ve lojistik yönetimi gerçekleştiriyoruz.
  • Bölge içi atık yönetim sistemi; hizmet verdiğimiz bölge kullanıcılarının atık yönetimi için ekstra koordinasyon ve işlem ücreti ödemelerinin önüne geçiyor.
  • Tehlikeli atık geri kazanımı, çevre danışmanlık ve ahşap ambalaj tedarik çözümlerimizle bölge kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına entegre şekilde cevap veriyoruz.